10 najciekawszych sal weselnych w Małopolsce

Top 10 sal weselnych w Małopolsce

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Po zawartej przysiędze wraz z Gośćmi zwyczajowo para młoda udaje się na wesele, by wraz z nimi celebrować ten dzień. Warto ten czas spędzić w przyjemnym, wyjątkowym miejscu, które podkreśli charakter przyjęcia. Poniżej zebrałem jako fotograf ślubny 10 najciekawszych sal weselnych w Małopolsce które warto rozważyć przy wyborze miejsca na wesele. 

 

 

 

1.  Dolina Cedronu

http://www.dolinacedronu.com/
Przepiękny, odrestaurowany, stary spichlerz położony niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej. Może on pomieścić ponad sto osób. Dodatkowo dworek oferuje miejsca noclegowe, własne zaplecze gastronomiczne jak i możliwość wzięcia ślubu plenerowego w pobliżu.

 

 

2. Dworzyszcze Wola

http://dworzyszczewola.pl/
Położony między Krakowem a Miechowem, w przepięknym, pagórkowym krajobrazie. Stanowi harmonijne połączenie kamienia jak i drewna. Całości dopełnia przyjemny dla oka ogród. Miejsce skierowane do osób pragnących mieć duże wesele – ogromny parkiet, spory podest dla obsługi muzycznej i wiele miejsc noclegowych zachęcają do urządzenia dwudniowego wesela. Dworzyszcze dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym.

 

 

3. Villa Love

https://www.facebook.com/loveect.wedding/
Jedną z niewątpliwych jej zalet jest możliwość zorganizowania romantycznego, niczym z bajki ślubu w plenerze, dzięki ogromnemu tarasowi. Miejsce to pomieści ponad sto osób. Sama zaś sala przywodzi na myśl Toskanię, co podkreślają piękne, duże okna, dzięki którym wnętrze nabiera lekkości i jasności.

 

 

4. Dworek Białoprądnicki

https://dworek.eu/
Powyższe miejsce wyróżnia lokalizacja w centrum Krakowa. Niewielki parkiet do tańca i takiż podest dla kapeli gwarantuje klimatyczne przyjęcie dla mniejszego grona weselników – sala może pomieścić około 60 osób. W Dworku można także zorganizować ślub cywilny pod oprawą muzyczną dodającą doniosłości uroczystości.

 

 

5. Hotel Witek

http://www.hotelwitek.pl/
Położony w Modlniczce, dzielnicy na obrzeżach Krakowa, gdzie malownicze otoczenie dodaje uroku temuż miejscu. Rustykalna chata nadaje się doskonale na przyjęcia w stylu boho. Obiekt może pomieścić do 120 osób, zapewnia także własny catering.

 

 

6. Ogród w Brzoskwini

http://brzoskwiniaogrod.com.pl/
Doskonały dla Par planujących wesele latem, bowiem do dyspozycji jest parkiet ukryty pod białym namiotem, podobnież jak miejsca dla biesiadników. Znajduje się w okolicy Krakowa, nieopodal Zabierzowa.

 

 

7. Willa Tadeusz w Lanckoronie

https://www.willatadeusz.com/
Położona około kilometr od centrum miasta, zlokalizowana w przyjemnym, zacisznym miejscu tworzonym przez góry, lasy i krzewy Willa Tadeusz zachęca do zatrzymania się i spokojnego biesiadowania. Ogromny budynek zapewnia praktycznie wszystkie udogodnienia, nawet plac zabaw dla najmłodszych.

 

 

8. Dwór w Tomaszowicach

http://www.dwor.pl/
Obiekt ten, położony pod Krakowem, oferuje kilka sal weselnych. Istnieje również możliwość zorganizowania przyjęcia w plenerze na terenie ogrodu.

 

 

9. Zamek w Korzkwi

https://donimirski.com/
Surowe, stylizowane na średniowieczne wnętrze, stanowić będzie gratkę dla niejednego miłośnika tego typu stylu. Gdzieniegdzie można dostrzec ukruszoną cegłę, która wraz z dużymi oknami dodaje charakteru temuż miejscu.

 

 

10. Grand Hotel Kraków

https://www.grand.pl/
Oferuje on sporą, główną salę jak i kilka mniejszych do naszej dyspozycji. Wszystko utrzymane w dystyngowanym, eleganckim stylu.

 

 

 

Piękne Sale Weselne Małopolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *