Fotograf Ślubny

Fotograf ślubny powinien być osobą mobilną i skłonną do podróży. Nie tylko dlatego by móc zdobywać nowe doświadczenia , ale nade wszystko po to, by spełniać oczekiwania swoich klientów. Dbam żeby tak było. Oferuję Państwu sesje zdjęciowe w takich miastach jak:

Warszawa

Chętnie przeprowadzę sesję nie tylko w najbardziej typowych miejscach jak Łazienki Królewskie, pałac i ogród w Wilanowie czy Stare Miasto. Uwielbiam wyzwania i z przyjemnością poszukam dla Państwa świeżego pomysłu i inspiracji gdzie może odbyć się wasza sesja fotograficzna. Warszawa ma w tej kwestii na prawdę wiele do zaoferowania!

Wrocław

We Wrocławiu znajdziemy mnóstwo zabytkowej, głównie gotyckiej architektury, ale i także pełno nowoczesnych budynków. To miasto jest cechuje się także różnorodnością pod względem parków, lasów i skwerów zieleni. Znajdziemy tu chociażby przepiękny ogród japoński czy ogród botaniczny. To tylko nieliczne z moich propozycji.

Kraków

To niesamowite jak wiele ciekawych zakamarków kryje Kraków, gdzie można się na chwilę zaszyć i najzwyczajniej zrobić zdjęcia z dala od tłumu mieszkańców i turystów. Mnóstwo tajemniczych miejsc, które wzbogaca zdecydowana nuta historii, z pewnością będą atrakcyjne z punktu widzenia fotografii ślubnej.To miasto jest po prostu piękne.

Katowice

Ze smutkiem należy stwierdzić, że Katowice jest miastem bardzo często niedocenianym, w którym kryje się wiele chwytających za serce, rewelacyjnych zakątków, idealnych na wykonanie ślubnej sesji fotograficznej. Stolica Śląska to także doskonałe miejsce na sesję ślubną, osadzoną w industrialnym, miejskim stylu. Przemysłowa sesja zdjęciowa to coś oryginalnego, co z pewnością może jeszcze bardziej wzbogacić Państwa wspomnienia.

Zakopane

Krupówki? Drewniane, góralskie chaty? Jeśli marzycie Państwo o takiej scenerii, to możecie być pewni, że trafiliście pod dobry adres 🙂  Góralski folklor wspaniale komponuje się z wizerunkiem młodych małżonków i jestem pewien, że nawet bez śniegu taka sesja miałaby swój niepowtarzalny urok.

Jeśli szukacie sali weselnej w Małopolsce to zapraszam 10 najciekawszych sal weselnych w Małopolsce
lub na Śląsku TOP 20 najlepszych i najpiękniejszych sal weselnych na Śląsku wg fotografa ślubnego
Szukacie fotografa? Zapraszam do kontaktu
atrakcyjna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *