Fotograf Kęty

Cześć, jestem Dawid Mitoraj, jestem fotografem, od urodzenia mieszkam w Kętach, i też tu wykonuje sesje zdjęciowe. W moim studio fotograficznym wykonuje zdjęcia biznesowe,  do dokumentów, reklamowe, sesje artystyczne. Wykonuje także sesje zdjęciowe na terenie Kęt i okolic ( KozyAndrychówOświęcim, Brzeszcze, Porąbka i inne).

Fotograf ślubny Kęty

Pracując jako fotograf ślubny mogę spełnić marzenia swoje i Wasze. Fotografia ślubna jest nieodłącznym elementem mojego życia. Tworze nieszablonowe zdjęcia reportażowe, przyjemne dla oka zdjęcia z sesji ślubnych. Zobaczcie sami.

DSC 1130 1

Fotograf Kęty  – Dawid Mitoraj

Fotografia Ślubna

Szukasz fotografa ze swoich okolic, takiego z którym przed podpisaniem umowy można wybrać się na kawę i ustalić wszystkie szczegóły a odbiór zdjęć i albumów jest w ekspresowym tempie? Oto jestem, Fotograf z Kęt który wykonuje nieszablonowe i ponadczasowe fotografie. Współpraca Fotograf – Para Młoda  jest dla mnie najważniejsza, staram się Wam pomóc i doradzić przy organizacji tak ważnego dnia jakim jest Wasz ślub.

Zobaczcie przykładowy reportaż z kościoła na osiedlu i sali Hutnik catering w Kętach

Chcecie zobaczyć reportaż z kościoła na podlesiu? Zapraszam do kontaktu, podeśle cały reportaż z Kęty Podlesie

https://dawidmitoraj.pl/angelika-i-darek-sala-hutnik-catering/

Fotografia Kęty

Bez nazwy 2 0010 Warstwa 12 scaled

Fotograf Kęty Rynek

Fotografuje w Kętach, jestem fotografem ślubnym, także fotografowałem w Kętach rynek, czy też ulicę Mickiewicza  w Kętach. Jeśli chcecie zobaczyć ofertę fotografa Kętach cennik to zapraszam do zakładki cennik i oferta.

Fotografia Ślubna i okolicznościowa

Fotografia rodzinna i lifestyle

Fotografia produktowa i komercyjna

Sesje portretowe i biznesowe

Filmowanie ślubów i eventów

Film z drona

Reklamy, Live

Mitoraj Studio – Fotografia i Film
– Sprawdź –

Kęty moje miasto

Fotografia Kęty, jedyna profesjonalna fotografia w Kętach.