Fotograf Dawid Mitoraj ✔️ Fotografia ślubna, portretowa, komercyjna

Homee

DSC01709 1 scaled

Cześć, jestem Dawid Mitoraj i jako fotograf ślubny zapraszam do mojego świata

SPECJALIZACJA

Specjalizacja – To moje ulubione określenie ? Kryje się za tym prosty fakt, że zajmuje się wyłącznie fotografią ślubną. Dzięki temu, do obróbki, fotografowania czy innowacji – zawsze podchodzę z pełnym zapasem energii i motywacji. Ciągle pracuje nad tym, by moja praca przynosiła najlepsze rezultaty, oddając Wam świetne zdjęcia.

MIŁOŚĆ

Pasja –  Kolejne z moich ulubionych określeń ? Pasja jest chyba, najważniejszym elementem każdego szanującego się fotografa ślubnego. Pasja jest kołem zamachowym, do każdej innej czynności. To dzięki pasji, mam ciągły przypływ energii do tworzenia coraz lepszych reportaży ślubnych i sesji plenerowych.

DOŚWIADCZENIE

Wedle mojej definicji, doświadczenie to nie tylko czas, który zajmujemy się danym zajęciem, ale cały ogół testów, pomysłów, innowacji i myślenia, który poświęcamy na to by być w czymś coraz lepszym. Choć moje doświadczenie jest 10 letnie, to większą rolę uznaje dla wszelkich innowacji, które wiele mnie nauczyły.


FOTOGRAFIA

Emocje i naturalność – Najważniejszym celem jest oczywiście kompleksowe zarejestrowanie przebiegu całego dnia ślubu. Jednak kładę duży nacisk na naturalność, a w szczególności “chwytanie” pozytywnych emocji, towarzyszących Wam i gościom weselnym. Do tego celu, posługuje się odpowiednim sprzętem i sposobem fotografowania.

WYDARZENIA

185 Zdjęcia

PORTRETY

253 Zdjęcia

DZIĘKUJEMY ZA

REFERENCJE

Co roku zdobywamy certyfikat “Najlepsi” od serwisu Oferteo, co świadczy o naszej wysokiej jakości usług. Według opinii zamieszczonych w serwisie Google i na Facebooku, nasze usługi cieszą się pozytywnym odbiorem wśród 100% naszych klientów. Referencje, które otrzymaliśmy od naszych zadowolonych klientów, również potwierdzają profesjonalizm naszej firmy. Te sukcesy są dla nas bardzo motywujące i dają nam siłę do dalszego rozwoju.

KONTAKT

Zarezerwuj termin już teraz
Exit mobile version