Fotograf Ślubny Bielsko-Biała

Jeśli szukacie fotografa ślubnego z Bielska, lub okolic Bielska-Białej? Jeśli tak to bardzo dobrze trafiliście. Jestem Dawid Mitoraj – fotograf ślubny. Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie, dlatego warto mieć profesjonalne zdjęcia, które ukażą uczucia, emocje i szczęście towarzyszące w tym szczególnym dniu. Jeśli szukacie w Bielsku i okolicy to już go znaleźliście. W mojej ofercie znajduje się reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, sesje zdjęciowe narzeczeńskie i sesje poślubne. Polecam się, fotograf Bielsko-Biała.

sesja slubna dawid mitoraj

Fotograf na wesele Bielsko-Biała

Jako fotograf ślubny Bielsko-Biała, staram się by moja praca była bardzo profesjonalna, a materiał zdjęciowy który otrzymacie piękny. Na codzień robię zdjęcia ślubne, jest to moja pasja i praca na cały etat. Pracując jako fotograf na weselach, posiadam odpowiednie doświadczenie którym chętnie dziele się z moimi Parami Młodymi tak aby na zdjęciach wyszli bardzo dobrze i też żeby czuli się komfortowo, swobodnie i bez stresu. Nie każdy fotograf jest odpowiednią osobą na fotografa ślubnego. Fotograf na wesele Bielsko-Biała którego szukacie, jest tutaj.

Ślub konkordatowy

Najlepszy fotograf ślubny Bielsko-Biała

Jeśli szukacie najlepszego fotografa w Bielsku Białej i trafiliście na moją stronę internetową, jest mi miło jest Was tu przywitać. Zapewne mieliście okazje obejrzeć strony wielu fotografów ślubnych z Bielska. Chcę oferować najlepsze usługi dla Par Młodych, a fotografowanie ślubów i wesel, sprawia mi ogromną satysfakcje. Sprawdźcie moje zdjęcia ślubne, reportaże i oceńcie sami 🙂 Uważam że oferując profesjonalizm, wkładając serce w to co robię mam szanse na miano najlepszego fotografa ślubnego, a przynajmniej jeśli mnie wybierzecie, dla Was taki z pewnością będę.

krótkie filmiki z wesela, fotograf ślubny

SZUKASZ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO W BIELSKU-BIAŁEJ – ZOBACZ OFERTĘ

Znalezienie profesjonalisty który wykona artystyczne zdjęcia ślubne w Bielsku-Białej nie jest prostym zadaniem. Warto się rozejrzeć, spotkać się z fotografem, obejrzeć zdjęcia ślubne i zobaczyć ofertę. Nie da sią ukryć ze cena fotografa ślubnego nie jest tania, ale warto zobaczyć na pakiety w których cena jest przyzwoita a pakiety zawierają albumy ślubne, zdjęcia z drona czy sesje poślubną. To właśnie sesja poślubna głownie decyduje przy poszukiwaniu fotografa ślubnego w Bielsku-Białej. Sprawdź moją ofertę ślubną z kilkoma pakietami, fotografa, czy fotografa i kamerzysty w Bielsku.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIELSKO — NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Wybierając fotografa ślubnego z Bielska i okolic, warto zawrócić uwagę na jego stosunek do wykonywanej pracy, czy posiada odpowiednie doświadczenie, ukończony kurs liturgiczny pozwalający na fotografowanie i filmowanie w kościołach, czy posiada odpowiedni sprzęt do realizacji ślubu i wesela w obecnych standardach. Aby ślub w Bielsku-Białej wyglądał cudownie na zdjęciach i filmie ślubnym, wybór odpowiedniego fotografa i kamerzysty jest kluczowy. Fotografia i film, powinny cieszyć i tu nastawienie fotografa i kamerzysty musi być odpowiednie.

PLENER ŚLUBNY W BIELSKU – GDZIE?

BIELSKO BIAŁA – MAŁY WIEDEŃ

Bielsko-Biała jako miasto jest przez niektórych uważane za “Mały Wiedeń”, nie bez powodu, w mieście Bolka i Lolka, a także Reksia, znajduje się wiele budynków w Austriackim stylu. Nie trzeba jechać na sesje zdjęciową do Wiednia, wystarczy Bielsko-Biała.

Stare miasto skrywa wiele pięknych, wąskich uliczek, np ulica Schodkowa. W wielu uliczkach znajdują się klimatyczne bary, puby i romantyczne restauracje. Te miejsca na starym mieście w Bielsku, perfekcyjnie pasują do miejskich zdjęć ślubnych. Sesja zaczynamy od Wzgórza Zamkowego, z widokiem na budynek Poczty Polskiej, kierujemy się na ulicę Podcienie, następnie na Stary Rynek, gdzie możemy udać się na ulicę Schodkową.

SESJA ŚLUBNA W BESKIDZIE NISKIM – BIELSKO BIAŁA

W okolicach Bielska jest mnóstwo miejsc na plener ślubny.

Zapora w Wapienicy – klimatyczne miejsce z zaporą a także przepięknym widokiem.

Szyndzielnia – szczyt na który dostaniemy się kolejką w zaledwie kilka minut (5-7 min) a widok z samej góry jest, zwłaszcza z wierzy widokowej, zobaczymy panoramę na Beskid Niski i miasto.

Klimczok – Góra pod którą potrzeba półgodzinnego spacerku, ale jeśli mają być zdjęcia ślubne Bielsko to warto poświęcić czas by się by zdobyć ten szczyt.

Trzy Lipki – miejsce w które można podjechać samochodem, znajduje się nie daleko Sarniego Stoku.

Lotnisko Aleksandrowice – kto bywa w Bielsku Białej a nie zna tego miejsca w którym można spędzić czas z rodziną jak i wykonać sesje zdjęciowa, to musi nadrobić

Wesele z klasą – Bielsko Biała

Czy da się zorganizować Wesele z Klasą w Bielsku-Białej? Oczywiście, że TAK! Posiadam sprawdzoną listę usługodawców takich jak kamerzysta, fotobudka, animatorka, barman, zespół weselny, DJ, ciężki dym, zimne ognie, sale weselne, weddingplanerów. Na spotkaniu z Parą Młodą chętnie podzielę się listą najlepszych wg mojej opinie usługodawców z Bielska-Białej. Zrobienie Wesela z Klasą w Bielsku-Białej jest możliwe. ❤️

Fotograf Ślubny Bielsko-Biała oferta

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Pionowo
Poziomo
Oferta Ślubna 2024/2025
Suma
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show