O Mnie

Dawid Mitoraj – Kilka słów o mnie

IMG 4442 1

Bardzo się ciesze że chcecie mnie poznać, jak już pewnie wiecie nazywam się Dawid Mitoraj. Od ponad 10 lat fotografuję, a aktualnie fotografia jest moim “Full Time Job”. Porzuciłem wszelakie prace na etacie aby zająć się tylko fotografią a w szczególności fotografią ślubną.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Nie ma sprawy. Mieszkam w Małopolsce na granicy ze Śląskiem, w miejscowości Kęty k/Oświęcimia wraz z moją cudowną żoną i malutką Amelką. Jeśli nie fotografuje to właśnie z nimi spędzam najwięcej czasu. Uwielbiam podróżować i zwiedzać każde zakątki świata( nawet te bliskie)
W wolnych chwilach zrzeszam fotografów i modelki z okolic Oświęcimia aby wspólnie organizować sesje zdjęciowe.

Uwielbiam dobrą kawę przygotowaną przez moją żonę 😀


Wedding Photographer of the Year 2019 – Poland  –  Lux Life Magazine
Wedding Photographer of the Year 2019 – Poland   – EU Business


Sesje wykonał nam Najlepszy Polski Fotograf w Paryżu – Sławomir Janicki, dziękujemy

Pytania fotografa ślubnego

1. Co dokładnie zawiera oferta?

Praktycznie każdy fotograf oferuje to samo czyli zdjęcia ślubne, ale poszczególna oferta może się diametralnie różnić jeśli chodzi o ilość zdjęć, dodatki (albumy, film, drona itd) dla tego najlepiej zapoznać się z moją aktualną ofertą.

2. Jak wyglądają zapisy umowy?

Warto wiedzieć co podpisujemy, dlatego zawsze umowę przygotowuje wcześniej i wysyłam Wam, abyście mogli z umową się zapoznać.
Umowa jest bardzo ważna, chroni Was i fotografa, a także opisuje w jaki sposób będziemy współpracować.

3. Ile będziemy musieli czekać na zdjęcia?

Przeważnie jest to 60 dni roboczych od dnia ślubu/sesji ślubnej. W tym czasie otrzymujecie zdjęcia w galerii online a także drewnianego pendrive i drewniane pudełko. W przypadku albumów czas jest dłuższy gdyż przygotowuje dla Was projekt albumu ślubnego i musicie go zaakceptować bądź nanieść poprawki. Dopiero wtedy projekt trafia do drukarni.

4. Czy oferujesz sesje narzeczeńskie?

Tak! sesje narzeczeńskie są cudowne, nie dość że będę miał okazje Was sfotografować, to jeszcze jest to świetny czas by poznać się na luzie i porozmawiać o szczegółach ślubu i wesela.

5. Ile zdjęć łącznie otrzymamy?

Zależy który pakiet wybierzecie, w pakietach podana jest albo ilość minimalna ( i zdjęć może być więcej) albo dokładna ilość. Jest też galeria autorska która trafi także do galerii online na hasło, i pozostałe zdjęcia reportażowe głownie z fajnych momentów które będą tylko dla Was i to wy zdecydujecie czy chcecie je pokazać rodzinie i znajomym.