Fotograf Ślubny

Witajcie, trafiliście tutaj bo szukacie fotografa ślubnego z okolicy. Oto jestem, Dawid Mitoraj fotograf Ślubny, pracuje na terenie całego kraju.

Fotograf Ślubny Cena

Interesuje Was cena jaką trzeba zapłacić za fotografa ślubnego? Na mojej stronie w zakładce oferta fotografii ślubnej znajdziecie ofertę fotografa ślubnego i cennik, całość jest dostępna dla każdej pary. Cena reportażu ślubnego zaczyna sie od 1999 pln czyli tyle ile kosztuje mniej więcej tort ślubny na 100 osób. Dla par bardziej wymagających są dodatkowe pakiety ślubne i oferta wciąż bardzo atrakcyjna, pakiet Fotograf i Kamerzysta już za 6499 pln, czyli dużo taniej niż średnia cena tego typu usług, a to dzięki pakietom łączonym. I im wcześniej zarezerwujecie tym niższa cenę otrzymacie, z każdym rokiem cena rośnie ze względu na inflacje, podatki, koszt prądu i działalności.

Krótkie filmiki – Fotograf Ślubny

Interesuje Was Fotograf Ślubny i krótkie filmiki w formie teledysku? Jest możliwość do pakietu dobrania drugiego fotografa i w ten sposób zaoszczędzacie pieniądze wydane na profesjonalnego kamerzystę a otrzymujecie krótkie filmiki złączone w formie teledysku ślubnego.