Dj na wesele – moja TOP lista

Oto moja prywatna lista TOP DJ na wesele

są to DJ z których już miałem poznać, z którymi współpracowałem i których mogę polecić na wesela, dla tego jeśli nie ma Cie na tej liście to znaczy że jeszcze nasze drogi weselne się nie skrzyżowały.

 

DJ Willy i wodzirej w jednym.

Strona www

Fanpage

DJ/Wodzirej którego chyba przedstawiać nie trzeba, chodząca petarda o radiowym głosie. Potrafi rozkręcić każde dosłownie każde wesele, a Wy i wasi goście będziecie wspominać ten czas jako najlepsza imprezę ever. Gry, zabawy, dobra muzyka dostosowana do gości, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem DJ Willy mogę polecić.

 

Jegomość – Didżej do wynajęcia

Fanpage

Jeśli kochacie wesela w stodołach i alternatywną muzykę z humorem to DJ Jegomość  idealnie nadaje się do tej misji. Zobaczcie sami

DJ Jegomość należy do grupy alternatywnych DJ, Weselni Wojownicy

 

DJ Karpi  – ŚpiewającyDJKarpi – Dawid Karpeta

Fanpage

Młody zdolny DJ na wesele, 18-stkę, studniówkę czy imprezę rodzinną. Dawid potrafi nie jedna imprezę rozkręcić co widać na jego fanpage, jest mega sympatycznym człowiekiem.

 

Tomasz Kargol – DJ, Konferansjer, Lektor

Strona www

Tomek jest świetnym Dj konferansjerem na wesele. Prowadzi wesela na bardzo wysokim poziomie, posiada radiowy głos( Tomasz Kargol Radio 90) przez co kontakt z Waszymi gośćmi jest perfekcyjny.

Tomasz Kargol Opinie

Co tu dużo pisać, bardzo wysoki poziom. Zabawy rewelacyjne, komunikacja z parą jak i salą weselna na najwyższym poziome a także z innymi usługodawcami. Tomek wie jak dobrać światło by zdjęcia na weselu które prowadzi były jak najlepsze. Tomka osobiście poznałem na weselu w Restauracji Tarasowa Rybnik

Tomasz Kargol Dj Youtube

Szukając filmów na YouTube z Tomkiem trudno coś znaleźć, wiem z dobrego źródła ze Tomek słabo działa w Social Media, ale kto był na weselu które prowadzi to wie ze jest petarda.

Dj Tomasz Kargol kontakt

t: +48 600 831 437
Etomasz@kargol.pl

biuro@tk-art.pl

http://www.kargol.pl/

https://www.tomaszkargol.pl/

 

Łukasz Gesek  Dj Wodzirej

Ale czy aby na pewno? Łukasza miałem okazje poznać na świetnym ślubie w Elblągu w pięknej sali Nowa Holandia. Łukasz w Elblągu także mieszka, i jak sie okazało nie tylko jest Dj i wodzirejem weselnym ale jest gwiazdą Disco Polo, jest autorem takich hitów jak “Balujesz do rana”,”Na koncercie w dyskotece”, “Piękne chwile” czy też “Słodka”, jest i też najnowszy HIT “Szampana nalej mi” i czy to wszystko? nie:D jak wikipedia mówi Łukasz Gesek to ojciec i mąż a także właściciel agencji artystycznej Gesek, młody, zdolny, zapracowany i pełen energii. Bitwa na głosy czy Must be the Music są mu nie straszne. Łukasz Gesek

Gesek Agencja artystyczna

Kontakt

 

http://www.gesek.pl/

Agencja Artystyczno-Marketingowa GESEK
Łukasz Gesek facebook https://www.facebook.com/zespolgesek

ul. Żuławska 8-B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
e-mail: 
lukaszgesek@wp.pl
WWW.GESEK.PL

 

Jeśli wybraliście juz DJ to pora na fotografa

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą

1 komentarz do “Dj na wesele – moja TOP lista”

Dodaj komentarz