Sale Weselne Śląsk – Lista najpiękniejszych TOP 20

Sale Weselne Śląsk – Lista najpiękniejszych TOP 20

Top 20 najlepszych i najpiękniejszych sal weselnych na Śląsku wg fotografa ślubnego

 

  1. Szyb Bończyk – Mysłowice  sala weselna Śląsk  https://www.szybbonczyk.pl/

  2. Scena Kulinarna Art. Restaurant – miejsce na wesele Śląsk http://scena-kulinarna.pl/
  3. Kopalnia Guido – sala na wesele Zabrze  https://kopalniaguido.pl/

  4. Walcownia – Muzeum Hutnictwa Cynku https://www.walcownia.org/
  5. Szyb Maciej – sala weselna Zabrze https://szybmaciej.pl/pl/
  6. Impresja Zabrze http://www.impresja-zabrze.pl/
  7. Kotulińskiego 6 – Czechowice sala na wesele http://www.kotulinskiego6.pl/
  8. Dworek Pod Lipami – sala weselna Katowice http://www.dworekpodlipami.katowice.pl/
  9. Rezydencja Luxury Hotel – sale weselne Śląsk Piekary Śląskie  https://www.rezydencjahotel.pl/
  10. Dworek New Restaurant – Bielsko-biała http://dworekbielsko.pl/
  11. Browar obywatelski – Tychy sala weselna http://browarobywatelski.pl/
  12. Restauracja Łania Chorzów – sala weselna śląsk http://lania.pl/
  13. Restauracja ViaToscana –  sala weselna Katowice https://www.viatoscana.pl/
  14. Siedlisko Stary Tartak http://www.starytartak.com.pl/
  15. Restauracja Sztygarka – sala weselna Chorzów https://sztygarka.pl/restauracja/
  16. KORALOWA Sala Bankietowa – Jaworze http://sala.koralowa.pl/
  17. Pałac Bażantarnia – Pszczyna http://www.bazantarnia.com/
  18. Pod Skrzydłami Anioła – Piekary Śląskie  Kozłowa Góra https://www.podskrzydlamianiola.com/
  19. Restauracja Patio Park – Katowice http://patio-park.pl/

  20. Sale Weselne Romeo i Julia – Szczyrk https://romeoijulia.com.pl/

 

 

 

 

Share:

3 Comments

  1. author Fotograf Ślubny – Fotografia ślubna – Dawid Mitoraj – Warszawa Wrocław Kraków Katowice posted 1 kwietnia 2020. 12:32 pm Reply

    […] na Śląsku TOP 20 najlepszych i najpiękniejszych sal weselnych na Śląsku wg fotografa […]

  2. author Co Z Weselami ? #cozweselami Akcja W Internecie – Fotografia ślubna – Dawid Mitoraj – Warszawa Wrocław Kraków Katowice posted 9 maja 2020. 8:24 am Reply

    […] Sale Weselne Śląsk – Lista najpiękniejszych TOP 20 […]

  3. author Sala Weselna Szczyrk – Top Lista – Fotografia ślubna – Dawid Mitoraj – Warszawa Wrocław Kraków Katowice posted 9 maja 2020. 3:01 pm Reply

    […] Sale Weselne Śląsk – Lista najpiękniejszych TOP 20 […]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *